Komisyon, Kurul ve Koordinatörlükler


AKADEMİK YÜKSELTME, ATAMA VE DEĞERLENDİRME KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

 Dr. Öğr. Üyesi  Bakiye ÇAKIR

Başkan

04.11.2020

 Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

 Üye

04.11.2020

 Doç. Dr. Nurcan ALBAYRAK İSKENDER

 Üye

22.04.2021

 Dr. Öğr. Üyesi Hayal AKYILDIRIM BEĞEN

 Yedek Üye

22.04.2021

 

 

 

MESLEK YÜKSEKOKULU SEÇİM KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

 Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Eray ESER

 Başkan

22.04.2021

 Öğr. Gör. Enver CANER

 Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Abdullah AYGÜN

 Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Nesrin ALINMAZ

 Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Mehlika ALATAŞ

 Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Ayşe Nur TÜRKOĞLU

 Üye

16.12.2020

 

 

 

AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

 Dr. Öğr. Üyesi  Bakiye ÇAKIR

Başkan

16.12.2020

 Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

 Üye

16.12.2020

 Dr. Öğr. Üyesi Emrah SARIYER

 Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Gültekin KEÇECİ

 Üye

16.12.2020

 

 

 

TOPLUMSAL KATKI VE YÖNETİM SİSTEMİ KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Elif TİRYAKİ

Başkan

22.04.2021

Öğr. Gör. Mustafa FİLİZ 

Üye

22.04.2021

Öğr. Gör. Emre ERKAL

Üye

04.11.2020

 

 

 

WEB SORUMLULARI

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Asiye IŞIK

 

ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

Program ve Sınıf

 Danışman

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Gamze AKAY

2.SINIF

Öğr. Gör. Kübra TAN

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Nesrin ALINMAZ

2.SINIF

Öğr. Gör. Ebru ULUÇAY BEKTAŞ

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI (İ.Ö)

1.SINIF

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

2.SINIF

Öğr. Gör. Ebru ULUÇAY BEKTAŞ

ECZANE HİZMETLERİ PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Abdullah AYGÜN

2.SINIF

Öğr. Gör. Onur Gökhan YILDIRIM

ECZANE HİZMETLERİ PROGRAMI (İ.Ö)

1.SINIF

Öğr. Gör. Abdullah AYGÜN

2.SINIF

Öğr. Gör. Onur Gökhan YILDIRIM

FİZYOTERAPİ PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Elif ÖZDÜNDAR

2.SINIF

 

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Mustafa BERENT

2.SINIF

Öğr. Gör. Elif TİRYAKİ

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI (İ.Ö)

1.SINIF

Öğr. Gör. Mustafa BERENT

2.SINIF

Öğr. Gör. Kadir ÇAVUŞ

İŞ VE UĞRAŞI TERAPİSİ PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Hüseyin Bora SAÇAR

2.SINIF

 

OPTİSYENLİK PROGRAMI

1.SINIF

Dr. Öğr. Üyesi Fatmagül TUNÇ

2.SINIF

Öğr. Gör. Şeyda DUMAN

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI

1.SINIF

Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Eray ESER

2.SINIF

Öğr. Gör. Ayşe Nur TÜRKOĞLU

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Mehmet Alperen ÜSTÜNER

2.SINIF

Öğr. Gör. Elif Zeynep ÖZTÜRK

YAŞLI BAKIMI PROGRAMI

1.SINIF

Öğr. Gör. Nesibe YILDIZ

2.SINIF

Öğr. Gör. Muhammed YILDIZ

YAŞLI BAKIMI PROGRAMI (İ.Ö)

1.SINIF

Öğr. Gör. Enver CANER

2.SINIF

Öğr. Gör. Emre ERKAL

 

 

MESLEK YÜKSEKOKULU STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Eray ESER

Başkan

04.11.2020

Öğr. Gör. Emel ERTÜRK

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Abdullah AYGÜN

Üye

04.11.2020

 

 

 

MESLEK YÜKSEKOKULU BİRİM KALİTE KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

 Doç. Dr. Hatice İSKENDER

Müdür

01.12.2020

 Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Müdür Yardımcısı

01.12.2020

Mustafa Yalçın ÖZKAN

Yüksekokul Sekreteri

01.12.2020

Doç. Dr. Nurcan ALBAYRAK İSKENDER

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı

  22.04.2021

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

 Eczane Hizmetleri Bölüm Başkanı

01.12.2020

Öğr. Gör. Ayşe TAŞTAN

Dişçilik Hizmetleri Bölüm Başkanı

22.04.2021

 Öğr. Gör. Nesibe YILDIZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Bölüm Başkanı

01.12.2020

 Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

 Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı

01.12.2020

Öğr. Gör. Onur Seçgin NİŞANCİ

Terapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı

01.12.2020

Öğr. Gör. Mehmet Alperen ÜSTÜNER

Öğretim Elemanı Temsilcisi

01.12.2020

Öğr. Gör. Gültekin KEÇECİ

Öğretim Elemanı Temsilcisi

01.12.2020

 

Birim Öğrenci Temsilcisi

 

 

 

 

BİRİM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

Başkan

19.11.2020

Öğr. Gör. Nesrin ALINMAZ

Üye

19.11.2020

Öğr. Gör. Emel ERTÜRK

Üye

19.11.2020

ECZANE HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

Başkan

19.11.2020

Öğr. Gör. Onur Gökhan YILDIRIM

Üye

19.11.2020

Öğr. Gör. Abdullah AYGÜN

Üye

22.04.2021

DİŞÇİLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Ayşe TAŞTAN

Başkan

22.04.2021

Öğr. Gör. Gamze AKAY

Üye

22.04.2021

Öğr. Gör. Kübra TAN

Üye

19.11.2020

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Nesibe YILDIZ

Başkan

19.11.2020

Öğr. Gör. Muhammed YILDIZ

Üye

19.11.2020

Öğr. Gör. Emre ERKAL

Üye

19.11.2020

TERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Onur Seçgin NİŞANCİ

Başkan

19.11.2020

Öğr. Gör. Hüseyin Bora SAÇAR

Üye

19.11.2020

Öğr. Gör. Mehlika ALATAŞ

Üye

19.11.2020

TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Başkan

19.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hayal AKYILDIRIM

BEĞEN

Üye

19.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Eray ESER

Üye

19.11.2020

Öğr. Gör. Kadir ÇAVUŞ

Üye

19.11.2020

 

 

 

BURS ve YARDIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

Başkan

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Fatmagül TUNÇ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Gamze AKAY

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Elif Zeynep ÖZTÜRK

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Ebru ULUÇAY BEKTAŞ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Emre ERKAL

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Kadir ÇAVUŞ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Gültekin KEÇECİ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Mehlika ALATAŞ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Hüseyin Bora SAÇAR

Üye

04.11.2020

 

 

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Fatmagül TUNÇ

 

04.11.2020

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

 

04.11.2020

Öğr. Gör. Emel ERTÜRK

 

04.11.2020

Öğr. Gör. Elif Zeynep ÖZTÜRK

 

04.11.2020

 

 

 

ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Başkan

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

Üye

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Emrah SARIYER

Üye

04.11.2020

 

 

 

SINAV ve DERS PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

 Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Başkan

16.12.2020

 Doç. Dr. Nurcan ALBAYRAK İSKENDER

Üye

22.04.2021

 Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Ayşe TAŞTAN

Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Nesibe YILDIZ

Üye

16.12.2020

 Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

Üye

16.12.2020

Öğr. Gör. Onur Seçgin NİŞANCİ

Üye

16.12.2020

 

 

 

MUAFİYET GEÇİŞ ve UYUM (intibak) KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Başkan

04.11.2020

Doç. Dr. Nurcan ALBAYRAK İSKENDER

Üye

22.04.2021

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Ayşe TAŞTAN

Üye

22.04.2021

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Nesibe YILDIZ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Mustafa BERENT

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Şeyda DUMAN

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Mustafa FİLİZ 

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Onur Seçgin NİŞANCİ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Zeynep YILDIZ

Üye

04.11.2020

 

 

 

YATAY GEÇİŞ BAŞVURULARI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Başkan

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Emrah SARIYER

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

 

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Şeyda DUMAN

 

Üye

04.11.2020

 

 

 

BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU (BEK)

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Şeyda DUMAN

Başkan

16.12.2020

Öğr. Gör. Emel ERTÜRK

Üye

22.04.2021

Öğr. Gör. Sidrenur ASLAN

Üye

16.12.2020

 

 

 

STAJ EĞİTİM VE UYGULAMA KOMİSYONU

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Nurcan ALBAYRAK İSKENDER

Başkan

22.04.2021

Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Üye

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Fatmagül TUNÇ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Şeyda DUMAN

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Mustafa BERENT

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Kadir ÇAVUŞ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Elif TİRYAKİ

Üye

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hayal AKYILDIRIM BEĞEN

Üye

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Emrah SARIYER

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Mehmet Alperen ÜSTÜNER

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Elif Zeynep ÖZTÜRK

Üye

04.11.2020

Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Eray ESER

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Mustafa FİLİZ

 

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Gültekin KEÇECİ

 

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Ayşe Nur TÜRKOĞLU

 

Üye

04.11.2020

 

 

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Nesibe YILDIZ

Başkan

04.11.2020

Öğr. Gör. Enver CANER

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Muhammed YILDIZ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Emre ERKAL

Üye

04.11.2020

 

 

 

Eczane Hizmetleri Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin CAMADAN

Başkan

04.11.2020

Öğr. Gör. Onur Gökhan YILDIRIM

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Abdullah AYGÜN

Üye

04.11.2020

 

 

 

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

Başkan

04.11.2020

Öğr. Gör.  Emel ERTÜRK

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör.  Nesrin ALINMAZ

 

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör.  Ebru ULUÇAY BEKTAŞ

 

Üye

04.11.2020

 

 

 

Dişçilik Hizmetleri Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Ayşe TAŞTAN

Başkan

22.04.2021

Öğr. Gör. Kübra TAN

 

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Gamze AKAY

Üye

04.11.2020

 

 

 

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Onur Seçgin NİŞANCİ

Başkan

04.11.2020

Öğr. Gör. Elif ÖZDÜNDAR

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Mehlika ALATAŞ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Zeynep YILDIZ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Sidrenur ASLAN

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Hüseyin Bora SAÇAR

Üye

04.11.2020

 

 

 

TANITIM ve ORGANİZASYON KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Fatmagül TUNÇ

Başkan

16.12.2020

Öğr. Gör. Zeynep YILDIZ

Üye

16.12.2020

Öğr. Gör. Mustafa BERENT

Üye

16.12.2020

 

 

 

MEZUNİYET KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Ayşe TAŞTAN

Başkan

16.12.2020

Öğr. Gör. Elif ÖZDÜNDAR

Üye

16.12.2020

Öğr. Gör. Hüseyin Bora SAÇAR

Üye

16.12.2020

 

 

 

MEZUNLARLA İLETİŞİM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Kübra TAN

Başkan

16.12.2020

Öğr. Gör. Sidrenur ASLAN

Üye

16.12.2020

Öğr. Gör. Ayşe Nur TÜRKOĞLU

Üye

16.12.2020

 

 

 

SATIN ALMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Mustafa Yalçın ÖZKAN

Başkan

04.11.2020

Zeynep ATEŞ

Üye

04.11.2020

Mahmut ÇELİK

Üye

04.11.2020

Asiye IŞIK

Yedek Üye

04.11.2020

İzzet Şehriye TORPUŞ

Yedek Üye

04.11.2020

 

 

 

TAŞINIR SAYIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

Başkan

16.12.2020

Mustafa Yalçın ÖZKAN

Üye

16.12.2020

Zeynep ATEŞ

Üye

16.12.2020

 

 

 

MUAYENE ve KABUL KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Onur Gökhan YILDIRIM

Başkan

04.11.2020

Öğr. Gör. Zeynep YILDIZ

Üye

22.04.2021

Öğr. Gör. Kadir ÇAVUŞ

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Enver CANER

Üye

04.11.2020

Zeynep ATEŞ

Üye

04.11.2020

 

 

 

AKADEMİK VE ÖĞRENCİ SOSYAL ETKİNLİK KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Şeyda DUMAN

Başkan

04.11.2020

Öğr. Gör. Mehmet Alperen ÜSTÜNER

Üye

04.11.2020

Öğr. Gör. Muhammed YILDIZ

Üye

04.11.2020

 

 

 

DESTEK HİZMETLERİ DENETLEME KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Gültekin KEÇECİ

Başkan

22.04.2021

Öğr. Gör. Mustafa FİLİZ 

Üye

16.12.2020

Öğr. Gör. Elif TİRYAKİ

Üye

16.12.2020

Öğr. Gör. Elif Zeynep ÖZTÜRK

Üye

16.12.2020

 

 

 

ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Temsil Ettiği Birim

Dr. Öğr. Üyesi Bakiye ÇAKIR

Yüksekokul Koordinatörü

Yüksekokul

Öğr. Gör. Emel ERTÜRK

Bölüm Koordinatörü

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Yasemin CAMADAN

Bölüm Koordinatörü

Eczacılık Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Eray ESER

Bölüm Koordinatörü

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler B.

Öğr. Gör. Kübra TAN

Bölüm Koordinatörü

Dişçilik Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Enver CANER

Bölüm Koordinatörü

Sağlık Bakım Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Sidrenur ASLAN

Bölüm Koordinatörü

Terapi ve Rehabilitasyon B.

 

 

 

FARABİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Temsil Ettiği Birim

Öğr. Gör. Onur Gökhan YILDIRIM

Yüksekokul Koordinatörü

Yüksekokul

Öğr. Gör. Kübra TAN

Bölüm Koordinatörü

Dişçilik Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Ebru ULUÇAY BEKTAŞ

Bölüm Koordinatörü

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Onur Gökhan YILDIRIM

Bölüm Koordinatörü

Eczacılık Bölümü

Öğr. Gör. Nesibe YILDIZ

Bölüm Koordinatörü

Sağlık Bakım Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Kadir ÇAVUŞ

Bölüm Koordinatörü

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler B.

Öğr. Gör. Onur Seçgin NİŞANCİ

Bölüm Koordinatörü

Terapi ve Rehabilitasyon B.

 

 

 

MEVLANA KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Temsil Ettiği Birim

Öğr. Gör. Şeyda DUMAN

Yüksekokul Koordinatörü

Yüksekokul

Öğr. Gör. Gamze AKAY

Bölüm Koordinatörü

Dişçilik Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Nesrin ALINMAZ

Bölüm Koordinatörü

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Abdullah AYGÜN

Bölüm Koordinatörü

Eczacılık Bölümü

Öğr. Gör. Mustafa BERENT

Bölüm Koordinatörü

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler B.

Öğr. Gör. Muhammed YILDIZ

Bölüm Koordinatörü

Sağlık Bakım Hizmetleri B.

Öğr. Gör. Elif ÖZDÜNDAR

Bölüm Koordinatörü

Terapi ve Rehabilitasyon B.

 

 

 

ENGELLİ ÖĞRENCİLER BİRİMİ SORUMLUSU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Gamze AKAY

Birim Sorumlusu

23.11.2020

 

 

 

ORVİKS–KALİTE ve BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ PROGRAMI SORUMLULARI

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Levent ŞİMŞEK

Müdür Yardımcısı

16.12.2020

Mustafa Yalçın ÖZKAN

Yüksekokul Sekreteri

16.12.2020

Asiye IŞIK

Şef

16.12.2020